Pobierz szablon, rozpakuj go i dodaj na swojego bloga.

Wstawienie nagłówka

Edytuj post
Jak wiadome początki zawsze są najtrudniejsze. Niby zwykły nagłówek, ale czasem może sprawić trudność początkującym. Sama nie od razu wiedziałam, gdzie jest opcja, dzięki której mogę go wstawić. Także zaczynamy.

Wchodzimy w edycję bloga i tam z menu po lewej stronie wybieramy opcję "Układ".Pojawi się nam układ całego bloga. Na górze będzie tytuł naszego bloga, a obok w nawiasie "nagłówek". Klikamy obok na "Edytuj".Wyskoczy nam takie oto okienko. Teraz wybieramy w zaznaczonym miejscu odpowiednią opcję, czyli 1) wybranie naszego nagłówka z dysku bądź 2) wklejenie bezpośredniego linku do naszego nagłówka zalinkowanego na jakimś serwerze,np. imageshack.us Po wybraniu nagłówka wybieramy miejsce docelowe naszego obrazu. Każda z opcji jest jasno określona, dlatego nie powinno być z tym problemu. Ze swojej strony polecam opcję "Zamiast tytułu i opisu", aby mieć sam nagłówek, który przygotowaliśmy lub pobraliśmy bez zbędnych na nim elementów. Na koniec klikamy "Zapisz".Na samym końcu zapisujemy wprowadzone zmiany, aby pojawiły się na naszym blogu.


Teraz możemy cieszyć się ślicznym nagłówkiem i przyciągać uwagę innych Bloggerów. Nie było aż tak źle, prawda? Cieszę się, jeśli mogłam pomóc :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS | x.